پرسونال برندینگ چیست ؟ توضیحات کامل آپدیت 2020

پرسونال برندینگ چیست ؟ توضیحات کامل آپدیت 2020

پرسونال برندینگ چیست ؟ توضیحات کامل آپدیت 2020

پرسونال برندینگ چیست ؟ توضیحات کامل آپدیت 2020

 

من می خواهم یک سوال از شما بپرسم و می خواهم چند لحظه در مورد آن فکر کنید.

می خواهید با چه چیزی شناخته شوید؟

اگر کسی در مورد برند شخصی  شما سوال کند ، می خواهید چه چیزی می گوید؟

برخی از افراد می توانند در عرض چند ثانیه به این سوال پاسخ دهند ، در حالی که کشف این مسئله ممکن است یک عمر طول بکشد.

بگذارید ابتدا شروع کنم و بیان کنم که برند شخصی فقط برای شخصی که صاحب کسب و کار یا تجارت است نیست. نام تجاری شخصی برای همه تأثیرگذار و مهم است ،مثلا برای شخصی که می خواهد داستان زندگی خود را با جهان به اشتراک بگذارد نیز ضروری است.

این که آیا می خواهید به عنوان G.O.A.T شناخته شوید. مانندکارآفرینان ، سرگرم کننده ترین سخنران  باشید یا به عنوان شخصی که زندگی خود را به عنوان فریلنسر می گذراند و به جامعه خود کمک می کند ، هیچ پاسخ غلطی وجود ندارد.

اگر می خواهید در جهان تأثیرگذار باشید ، ایجاد یک استراتژی برای برند شخصی قطعاً مکانی برای شروع است.

من می خواهم ابتدا با استفاده از تعریف برند شخصی شروع کنم – سپس بیشتر به اهمیت داشتن برند شخصی بپردازم ، در مورد برخی از نکات برندتجاری شخصی و مثالهای تجاری شخصی صحبت  کنم.
بیشتر افراد برند تجاری شخصی را با یک نام و نشان تعریف می کنند ، اما چیزهای بزگتر موارد  وجود دارد.

حالا ، نام برند شخصی شما چیست؟

“برند تجاری شخصی شیوه بازاریابی افراد و مشاغل تاثیر گذار به عنوان یک تجارت موفق است. این یک روند مداوم در جهت حفظ توسعه و شهرت و احساسات از یک فرد ، گروه یا سازمان است.  “

برند شخصی شما این است که چگونه خود را تبلیغ می کنید. این ترکیبی منحصر به فرد از مهارت ها ، تجربه و شخصیتی است که می خواهید اطرافیان شما آن را ببینند. این روایتگر داستان شما است و احساسی که مردم ازکنار با شما بودن کسب می کنند.

با برند شخصی خود اعتبار کسب کند

چند نکته مهم درمورد برند شخصی شما

بسیاری از متخصصان به شما می گویند بهترین راه برای جذب بیشتر مردم و خریداران درمورد برند شخصی شما ایجاد و به اشتراک گذاشتن محتوای جدید به طور مداوم است. آنها به شما خواهند گفت که ویدئو های بیشتری تولید کنید و مطالب بیشتری بنویسید ، و در نهایت به یک برند شخصی با نفوذ تبدیل شوید.

ما دیده ایم که استراتژی ها بارها و بارها شکست می خورد.

این نیز یکی از بزرگترین و متداول ترین شکایاتی است که از کسب و کارها و برندهای  شخصی تجاری در هر اندازه می شنویم – آنها تمام این مدت زمان خود را صرف ایجاد محتوای جدید کرده اند ، اما هیچ کس هرگز آنها را ندیده یا علاقه مند نشده است ، و این یک زمان بزرگ از دست رفته است.

مطمئناً ، هر کسب و کار تأثیرگذار مجبور به ایجاد محتوای جدید در مقطع زمانی خاص هستند ، اما شما نمی خواهید عادت کنید محتوای جدیدی ایجاد کنید تا آن را به لیست کار های روزانه خود اضافه کنید یا وقت خود را برای فیلمبرداری  برای سه نفر تلف کنید یا فقط پنج نفر را مجبور به دیدن آن کنید.

آنچه بهتر جواب می دهد این است که شما یک استراتژی و بودجه مخصوص محتوا در اختیار داشته باشید تا محتوایی را که در حال حاضر دارید تبلیغ کنید را با کیفیت همه پسند تبدیل کنید. ما باید افراد بیشتری را به دیدن و تعامل با محتوایی که ساخته شده را ، جلب کنیم.

یکی از باورهای اصلی ما و چیزی که به مشتریان خود آموزش می دهیم همین  است:

هر محتوایی که ایجاد می کنید باید با در نظر گرفتن بودجه و هدف خاصی ایجاد شود. فرقی نمی کند که یک پست جدید ، توییت ، استوری اینستاگرام یا ویدیو ایجاد کنید ، باید همیشه وقت خود را صرف دریافت مطالب جدید و بروز برای افراد علاقه مند کنید.

با ثبات باشید ،هر آنچه که هستید را نشان دهید و خدمت کنید

هنگام ساخت یک برند شخصی ، مهم است که کانال های رسانه های اجتماعی شما در هر پلتفرمی مثل هم باشند ، از نظر بصری جذاب باشند و نمایانگر نوع طرز تفکری باشند که می خواهید دیده شوید.

در هر زمینه ای که انتخاب کردید قرار بگیرید ، به آن پایبند باشید و ثابت قدم باشید اگر می خواهید به عنوان چهره معتبری در فضای مجازی شناخته شوید ، بیشتر آنچه را که به صورت آنلاین انجام می دهید باید در  زمینه کاری شما باشد. سعی کنید با اظهار نظر بیش از حد در مورد موضوعات مختلف مخاطبان خود را گیج نکنید.

یک مثال برای ساده سازی مطالب بالا

شما باید آنچه را که برای برند شخصی شما منحصر به فرد و خاص است ، را پیدا کنید بدلیل اینکه باعث می شود سریع تر پیشرفت کنید .

در این قسمت مثالی از شاخص ترین برند شخصی  تاریخ را آورده ام که موفقیت بزرگی در برندسازی داشته است.

کوکاکولا از اولین کسی و کار های بود که برند تجاری شخصی را در استراتژی و فعالیت های بازاریابی خود گنجاند. آنها یکی از اولین برند هایی بودند که بر شخصیت تجاری و تبلیغات احساسی تمرکز کردند.

این برند هویتی ایجاد کرد که بر اساس معیار های شادی ، تجربه جذاب، ساخته شده . آنها یک برندتجاری ایجاد کردند که نوع سبک زندگی را که می خواستند با آن در ذهن همه حک شده باشند رابه مردم نشان دهند.

کوکاکولا

علیرغم اینکه دنیای تبلیغات طی سالها تغییر کرده است ، ارزشهای اصلی و تمرکز شرکت ها برای بیش از 100 سال ثابت مانده است. آنها می دانستند که اگر می خواهند توجه مخاطبان خود را به خود جلب کنند ، مجبور بودند نه فقط یک محصول بلکه یک تجربه را به فروش برسانند.

اگر هنوز برند شخصی برای خود ایجاد نکرده اید و به دنبال ایجاد آن هستید در اینجا چند سوال برای شروع وجود دارد و یا می توانید یک جلسه(کلیک )با ما داشته باشید که به شما در ساخت برند شخصی کمک کنیم :

 1. نام برند شخصی شما چه احساسی در مردم ایجاد خواهد کرد؟

 2. چه چیزی شما را از دیگران متفاوت می کند؟

 3. باورها و معیار های اصلی شما چیست؟

 4. چه نوع فرهنگ شخصی را می خواهید؟

 5. چه مهارت هایی را می توانید ارائه دهید؟

 6. پیام شما چیست؟

 7. چه افرادی یا مشتریان ایده آل شما هستند؟

 8. چگونه تأثیرگذار هستید؟

 9. آیا محصول ، خدمات یا برند تجاری شخصی شما تحولی ایجاد می کند؟

 10. چه مشکلی را حل می کنید؟

 11. چه چیزی موفقیت و شکست شما را تضمین می کند؟

 12. جایگاه شما چیست؟

 13. آیا در جایگاه خود معتبر هستید؟

چرا ایجاد یک برند شخصی مهم است؟

افراد ایده آل شما شروع به یافتن شما می کنند

هنگامی که دائماً داستان خود را تعریف می کنید و قطعه هایی از شخصیت خود را در رسانه های اجتماعی با مخاطبان خود به اشتراک می گذارید ، متوجه می شوید افراد بیشتری به طور فعال محتوای شما را پیگیری میکنند ، و بیشتر به دنبال شما می گردند .

چرا برند شخصی مهم است

یکی از بزرگترین دلایل ایجاد یک برند شخصی ایجاد یک گروه قدرتمند از افرادی است که منتظرند در مورد هر چیزی که شما ارائه می دهید اقدام کنند. هنگامی که مخاطب ایده آل خود را پیدا کردید ، آن وقت است که می توانید واقعاً سود سرشاری کسب کنید و به اهداف خود برسید.

سخن آخر

برند شخصی شما  کمک می کند تا از دیگران متمایز شوید. نام برند تجاری شخصی به شما این فرصت را می دهد تا مهارت و قدرت خود را به مشتریان فعلی و بالقوه خود نشان دهید.

اگر می خواهید درباره مشتریان و مخاطبان ایده آل خود بیشتر بدانید ، پس به (کارآفرین سلام ) بپیوندید.

اشتراک گذاری پست

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *