10 ترفند فروش که کارشناسان در مورد آن اطلاعی ندارند

10 ترفند فروش که کارشناسان در مورد آن اطلاعی ندارند

10 ترفند فروش که کارشناسان در مورد آن اطلاعی ندارند

همه چیز در این دنیا یک رقابت است.

این ایده از همان کودکی در ذهن ما فرو رفته است. همه در سنین پایین می آموزند که برخی دانش آموزان عالی هستند در حالی که دیگران ورزشکارانی عالی هستند.

شما به زودی خواهید رقابت در این حوزه بالاست

شرکت های بزرگی که همیشه در رقابت هستند ، به دیگر شرکت ها وافراد اصلآ فکر نمی کنند.

رقبای شما هرگز به این نکته اهمیت نخواهند داد که شما یا تجارتتان تحت تأثیر اقدامات آنها قرار می گیرد.

اگر آنها این فرصت را داشته باشند که شما را از بازار خارج کنند ، این کار را می کنند. ممکن است از خود بپرسید … یک تجارت کوچک مانند من در این فضای خصمانه چه فرصت هایی دارد؟

جای نگرانی نیست ، ما می خواهیم همه چیزهایی را که می دانیم با شما در میان بگذاریم تا به شما اطمینان دهیم که تجارت و فروش شما به معنای واقعی کلمه است.

مهم نیست که تازه کار خود را شروع می کنید یا اینکه قبلاً جای خود را در بازار پیدا کرده اید.

توصیه های ما به شما کمک به افزایش فروش شما ، چه در اولین فروش یا هزارمین فروش شماست.

1- به قرار داد خود فکر کنید

هنگام صحبت در مورد کسب وکار خود ، آنچه که مشتری می تواند ببیند یا قرار دادهای مشخصی که می تواند بخواند همیشه بیش از آنچه می شنود ارزش خواهد داشت.

همیشه یک قرارداد کتبی یا الکترونیکی برای خریداران احتمالی خود بیاورید. شما می خواهید مشتریانتان به شما اعتماد کنند و می دانید که آنها چه می گویند … کلمات ارزان هستند.

ضروری است که قرارداد یا کسب و کار شما روشن و مشخصاً بر روی نکات زیر متمرکز باشد:

  • آنچه می فروشید

  • چه مشکلی را می توانید برطرف کنید

  • چرا خدمات یا محصول شما با محصولات دیگر متفاوت است

  • چرا شما عاشق این کسب و کار هستید؟

به یاد داشته باشید: یک فروشنده آماده همیشه حرف اول را خواهد زد.

2. نشسته باشید

در ابتدا ، هنگامی که ایده های خود را ارائه می دهید ، حتماً حرکت کنید! قدم بزنید و کلمات خود را سرگرم کننده بیان کنید. سعی کنید واقعاً توجه مشتری خود را جلب کنید.

هنگامی که صحبت های خود را به پایان رساندید و آماده شروع روند تجارت شدید، مودبانه در جای خود  بنشینید … و حرکت نکنید. حتی اگر بقیه هنوز ایستاده باشند ، شما به عنوان فروشنده باید در صندلی خود آماده و آماده معامله باشید.

به خاطر داشته باشید که اگر قبل از انجام معامله خود بایستید ، پیام اشتباهی را برای مشتری خود ارسال می کنید. با ایستادن ، قبل از انجام مذاکره ، به طور غیر مستقیم به مشتری خود می گویید که تصمیم خود را در مورد معامله با او تغییر داده اید.

تنها هدف شما در اینجا انجام معامله است. اجازه ندهید زبان بدن کمک شما را فریب دهد و فکر دیگری کنید.

اگر جذابیت ، دانش و ابتکار نشان دهید ، فروش به خودی خود انجام می شود

3. به نحوه حرف زدن خود توجه کنید

هنگام صحبت با مشتری ،  صریح حرف زدن و صحیح صحبت کردن بسیار مهم است. اطلاعات کامل و واضحی از آنچه که میخواهید صحبت می کنید یا آنچه می خواهید انجام دهید داشته باشید ، بسیاری از خریداران بالقوه می توانند  شما را گول بزنند یا به شک وادار کنند.

راه رفتن با یک استراتژی خوب که از قبل در ذهن دارید می تواند به شما در بیان بهتر آنچه که در ذهن دارید کمک کند. سعی کنید ابتدا سخنرانی خود را با صدای بلند جلوی آینه ارائه انجام دهید یا از یک ضبط کننده استفاده کنید تا ببینید چطور صحبت می کنید.

با ضبط می توانید صدای خود را گوش دهید و مشکلات خود را پیدا کنید. نوع ارائه ای که می خواهید به آن گوش دهید چیست؟ آیا شما به طور واضح و رسمی صحبت می کنید یا نه؟

به یاد داشته باشید 100٪ مطمئن شوید  انگیزه مشتری از خرید چیست ، اعتماد به اشخاص بسیار دشوار است.

4. همه چیز را برای نوشتن فراهم کنید!

این ممکن است کمی عجیب باشد ، اما درست است. حتماً باید به کوچکترین جزئیات توجه کنید. در هر معامله تجاری ، همه نگاه ها به سمت شما است!

خریداران شما در حال تماشای همه حرکت شما هستند. بنابراین ، حتی چیزی به اندازه نداشتن خودکار برای عقد قرارداد می تواند منجر به شکست بزرگی برای شما شود.

مطمئن شوید که وقتی با مشتریان خود قرار داد را امضا می کنید ، نشان  دهید که واقعا چقدر حرفه ای هستید.

این فقط داشتن خودکار برای نوشتن یا نشستن نیست … بلکه به نشان دان خود به عنوان یک آدم حرفه ای است. وقتی مشتری هایتان شما را به عنوان یک آدم حرفه ای می بینند، با علم براینکه می خواهند هزینه ای را برای محصول یا خدماتی پرداخت کنند ، احساس آرامش خواهند داشت.

به یاد داشته باشید که اگر آمادگی لازم را برای مذاکره نداشته باشید ، همیشه اوضاع می تواند اشتباه پیش رود.

5. شوخ طبع باشید!

بهترین راه برای از بین بردن هرگونه تنش ، شوخ طبعی است! سعی کنید مشتریان خود را کمی سرگرم کنید. یک داستان بگویید یا با آنها یک شوخی کنید و خواهید دید که این یک تجربه را برای همه کمی لذت بخش تر می کند.

فقط لبخند زدن کافی نیست

مشتریان به احتمال زیاد با شخصی تجارت می کنند که باعث شوند احساس آرامش داشته باشند. ابتدا رابطه دوستی خود را ایجاد کنید و سپس به فکر پول باشید.

شوخ طبعی ، جذابیت و یادگیری چطور دوستانه بودن تا حد ممکن بهترین ابزاری است که هر فروشنده می تواند داشته باشد.

6. تماس چشمی داشته باشید

اگرچه دقت زیادی لازم است ، اما باید به خاطر داشته باشید که همیشه باید ارتباط چشمی خود را حفظ کنید.

اگر می خواهید یک شخص حرفه ای سخت کوش و جدی محسوب شوید ، باید ارتباط چشمی خود را با مشتریان خود حفظ کنید.

با این کار به خریدار علاقه و اعتماد به نفس علاقه شخصی خود به محصولات خود را نشان می دهید.

تماس چشمی نه تنها نشانه احترام به دیگران است ، بلکه همچنین ساده ترین راه برای نشان دادن میزان علاقه شما به تجارت با دیگران است.

7. با همه به عنوان مشتری بالقوه آینده خود رفتار کنید

طوری رفتار کنید که گویی هر معامله تجاری شما مهمترین کاری است که در زندگی خود انجام داده اید. اگر مشتری شما به طور صریح به شما گفت که پول یا قدرت تصمیم گیری خاص را ندارد هرگز ناامید نشوید. اگر  فهمیدید که چگونه با مشتریان خود درست رفتار کنید ، آنها همیشه  برخواهند گشت.

این قانون طلایی است که تفاوت ایجاد می کند. همیشه مانند مشتری بالقوه با دیگران رفتار کنید. رفتار خوب با دیگران برای موفقیت ضروری است زیرا هر مصرف کننده بالقوه می تواند مشتری بعدی شما باشد.

اگر با هر شخص طوری رفتار کنید که گویی مشتری است ، ممکن است یک روزی واقعا چنین شود .

80٪ از سود شرکت در بخش فروش است.

8. هرگز تسلیم نشوید!

با وجود تمام تلاش شما برای آماده ترین فرد بودن در جلسه، جذاب ترین ، بامزه ترین یا دوستانه ترین بودن و با وجود تمام تلاش شما برای اطمینان از بهترین محصولات و خدمات شما در بازار ، همیشه شخصی وجود خواهد داشت که به شما بگوید که اشتباه می کنید .

به یاد داشته باشید ، هنگامی که این اتفاق می افتد ، مهم نیست که آیا شما قادر به فروش در چیزی هستید یا خیر ، اما بیشتر از آن ، که شما قادر هستید توجه او را برای لحظه ای کوتاه جلب کنید. و سپس از خود بپرسید که کجای مسیر را اشتباه رفته اید؟

به محض اینکه فهمیدید چه اشتباهی در عقد یک معامله خاص رخ داده است ، استراتژی کسب و کار خود را تغییر دهید و یک پیشنهاد جدید ارائه دهید.

مهم نیست که چه مشکلی در گذشته رخ داده است ، اگر بتوانید با مشتری خود دوباره مذاکره کنید و به توافق برسید ، مشتری شما برای همیشه قدردان خواهد بود.

9. همیشه مثبت باشید!

در بعضی مواقع ممکن است ببینید که ممکن است برخی از فروش هایی که انجام می دهید همیشه بهترین نیستند. ممکن است انجام دادن بعضی از آنها دشوار باشد یا ممکن است برخی دیگر کمی پیچیده باشند ، اما ، نباید اجازه دهید که بر روی شما تاثیر گذار شود!

اگر هر لحظه اشتیاق خود را از دست دهید ، تنها سمتی که معامله شما در آن پیش می رود رو به پایین است.

oبرای موفقیت هرچه بیشتر در دنیای تجارت ضروری است که همه افکار منفی ها را از مغز خود پاک کنید

هرگز این فکر را که “فکر می کنم می توانم ، فکر می کنم می توانم” را از دست ندهید و مطمئناً موفق خواهید شد. اعتماد شما به تجارت ممکن است مفیدترین ابزاری باشد که دارید.

18٪ از فروش در آخرین مرحله نهایی کردن فروش شکست می خورند.

10. لبخند خود را فراموش نکنید!

یک لبخند ساده می تواند یک میلیون در را باز کند. لبخند نه تنها نگرش مثبت شما را نشان می دهد ، بلکه همدلی دیگران را در اطراف شما جلب می کند. تجار موفق همیشه لبخند می زنند ، نه به این دلیل که مدام خوشحال هستند ، بلکه به این دلیل که می دانند لبخند چه قدرتی دارد.

لبخند خود را روزانه تمرین کنید زیرا ، باور کنید یا نکنید ، می توانید همه کارها را با لبخند انجام دهید… از جمله مشاجره یا مذاکره!

اینها ده ترفند برتر ما هستند و ما از طریق تجربه شخصی متوجه شده ایم که ارزش آنها چقدر است.

با این حال ، در پایان هر فروش ، تنها چیزی که واقعاً مهم است این است که چقدر آن را می خواهید. شما چقدر مصمم به موفقیت هستید؟

شما می توانید اصل مقاله را از اینجا مشاهده کنید…. ممنون که همراه ما هستید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *