27 روش و نکات و ،ویژگی های اینستاگرام

اینستاگرام-هک رشد و ترفند

27 روش و نکات و ،ویژگی های اینستاگرام

اینستاگرام به شبکه اجتماعی مورد علاقه بسیاری تبدیل شده است  و نه فقط برای نوجوانان. در واقع ، طبق مرکز تحقیقات پیو ، 35٪ از بزرگسالان آنلاین از اینستاگرام استفاده می کنند – 3٪ نسبت به سال 2016بیشتر. این رقم را مثلاً با 24٪ در توییتر مقایسه کنید.

بعلاوه ، افراد فقط از اینستاگرام به طور تصادفی استفاده نمی کنند ، زیرا 38٪ از آنها روزانه چندین بار از آن استفاده می کنند.

اما برای کسانی که قبلاً از این سکو استفاده نکرده اند ، یا کسانی که فقط می خواهند پیج خود را به سطح بالاتری برسانند ، اینستاگرام ترفندها ، تنظیمات ، هک ها ، گزینه های جستجو و ویژگی های کاملاً شناخته شده تری را که باید درباره آنها بدانید ، وجود دارد. به همین دلیل ما قصد داریم آنها را پیدا کنیم و همه آنها را در این مقاله لیست کنیم.

این که آیا شما یک استخدام کننده هستید که به دنبال نمایش فرهنگ شرکت خود هستید یا یک بازاریاب در صنعت تجارت الکترونیک یا فردی که به دنبال استفاده از اینستاگرام به بهترین روش ممکن است ، در اینجا نکات و ویژگی هایی برای شما وجود دارد.

مگان کانلی ، استراتژیست بازاریابی محتوا از شرکتHubSpot ، اینطور بیان می کند.

توجه: قبل از شروع کار ، اطمینان حاصل کنید که ازآخرین نسخه اینستاگرام استفاده می کنید.

27 استراتژی و هک قدرتمند برای افزایش جذابیت اینستاگرام

هنگامی که اشخاص مورد علاقه شما پستی ارسال می کنند ، اعلان های دریافت های خود را روشن کنید. شما نمی خواهید یک پست اینستاگرام که مورد علاقه شماست را از دست بدهید؟ هر بار که کاربر خاصی عکسی جدید ارسال کند ، می توانید اعلان دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید روشن کردن اعلان ها برای هر کاربر به صورت جداگانه است. برای روشن کردن این اعلان ها ، به قسمت پست کاربر مراجعه کنید ، روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست کلیک کنید و از منوی ظاهر شده “روشن کردن اعلان های ارسال” را انتخاب کنید.

روشن کردن نوتیفیکیشن

آیا می خواهید اعلان های ارسال را خاموش کنید؟ فقط همین مراحل را دنبال کنید. توجه داشته باشید که باید تنظیمات تلفن خود اعلان ها را از برنامه اینستاگرام فعال کنید – در اینجا نحوه انجام این کار برای شما آموزش داده شده است.

برای مجاز کردن اعلان ها در iPhone / iPad: به “تنظیمات” ، “” اعلان ها “بروید. “اینستاگرام” را انتخاب کرده و سپس تنظیمات “مجاز کردن اعلان ها” را روشن کنید.

برای اجازه دادن به اعلان ها در Android: به “تنظیمات” بروید ، سپس “برنامه ها” ، “Instagram” را انتخاب کنید. گزینه ای را برای نمایش اعلان ها انتخاب کنید.

2. فونت های خاص را به بیوگرافی خود اضافه کنید.

در اینجا یک هک بیو اینستاگرام وجود دارد که می تواند مشخصات بیوگرافی شما را برجسته کند. از قبل می توانستید emojis را به بیوگرافی زیر عکس نمایه خود اضافه کنید ، اما صفحه کلید شما دارای محدودیت فونت می باشد و خلاقیت شما را در همانجا محدود می کند. با استفاده از 2 وب سایت اصلی ، می توانید برخی از قلم های خاص دیگری را که اغلب در برنامه اینستاگرام یافت نمی شود ، کپی کنید. در اینجا چگونگی استفاده از این فونت ها را شرح می دهیم.

برای افزودن یک قلم ویژه به Bio خود از طریق موبایل:

با استفاده از وب سایتی مانند LingoJam ، یک قلم جدید به بیوگرافی اینستاگرام خود اضافه کنید. سایت را بر روی تلفن خود باز کنید ، متن بیوگرافی مورد نظر خود را در جعبه متن چپ تایپ کنید ، و خواهید دید که متن مشابه در متن های مختلف در سمت راست ظاهر شود.

استفاده ار فونت بیشتر

با ضربه زدن روی آن و انتخاب “کپی” ، فونت انتخابی خود را به بیوگرافی اینستاگرام خود منتقل کنید. سپس برنامه اینستاگرام خود را باز کنید ، به نمایه خود بروید ، “ویرایش نمایه” را انتخاب کنید ، روی “” بیو “ضربه بزنید و فونت انتخاب شده خود را در قسمت خالی جایگذاری کنید.

برای افزودن یک قلم ویژه به Bio خود در دسکتاپ:

اگر در حال ویرایش نمایه اینستاگرام خود در لپ تاپ یا دسکتاپ خود هستید ، Font Space دارای یک کتابخانه قلم است که می توانید چند ثانیه در بیوگرافی خود بارگیری و کپی کنید. برای انجام این کار ، فونت مورد نظر خود را پیدا کنید و مطابق شکل زیر “Download” را در زیر نمونه قلم انتخاب کنید.

دانلود فونت برای اینستاگرام

با بارگیری این قلم ، پوشه ای روی دسکتاپ شما باز می شود که می توانید پرونده “.ttf” را که حامل نسخه های مختلف این قلم است ، ببینید. پرونده چیزی شبیه به تصویر زیر را نشان می دهد.

فونت بیوگرافی

پس از کپی کردن این قلم در کلیپ بورد رایانه ، مرور گر اینترنت خود را باز کرده و وارد Instagram.com شوید. “ویرایش نمایه” را انتخاب کرده و فونت بارگیری شده خود را در قسمت بیوگرافی خود وارد کنید. سپس می توانید متن نمونه ای را که با قلم خود آورده اید ویرایش کنید تا شرح حال جدید خود را متناسب با آن بنویسید.

3. کاراکتر های ویژه را به بیوگرافی خود اضافه کنید.

نه تنها می توانید بیوگرافی خود را با یک فونت مخصوص تنظیم کنید ، بلکه می توانید کاراکترهای غیرعادی را نیز مشخص کنید که شما یا نام تجاری شما را متمایز می کند – اما در صفحه کلید معمولی تلفن هوشمند خود نمی توانید پیدا کنید. اگر نام اینستاگرام شما دارای یک نام تجاری خاص و یا دارای مارک تجاری می باشد ، شامل § ، † می شودمی توان به سادگی کاراکترهای ویژه را اضافه کنید.

برای اضافه کردن کاراکترهای ویژه از طریق تلفن همراه

با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود ، یک برنامه تلفن همراه رایگان مانند Character Pad نصب کنید ، که تقریباً هر کاراکتر و سمبل مورد نیاز شما را فهرست می کند اما در حروف الفبای انگلیسی 26 حرف پیدا نمی کنید.

برنامه را باز کنید و کاراکتری را که می خواهید به بیوگرافی اینستاگرام خود اضافه کنید پیدا کنید. در Character Pad ، به سادگی بر روی تصویر نماد منتخب خود ضربه بزنید تا آن را مطابق شکل زیر در جعبه متن قرار دهید. سپس این کاراکترها را در کلیپ بورد تلفن خود کپی کنید.

اپلیکیشن کاراکتر

پس از اینکه کاراکتر خود را در کلیپ بورد خود کپی کردید ، اینستاگرام را باز کنید ، به بیوگرافی خود بروید و روی “ویرایش نمایه” کلیک کنید.

ویرایش پروفایل اینستاگرام

انگشت خود را روی قسمت بیو خود قرار دهید تا گزینه “Paste” ظاهر شود ، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است. روی “چسباندن” ضربه بزنید و کپی را انجام دهید.

کپی کردن کاراکتر های اینستاگرام

برای افزودن کاراکتر های ویژه از رایانه شخصی

همچنین می توانید کاراکتر ها و نمادهای ویژه را از طریق سرویس دهنده وب اینستاگرام در رایانه رومیزی یا لپ تاپ درج کنید. آسان ترین راه استفاده از نماد درج “Symbol” مایکروسافت ورد است ، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید.

کاراکترهای برنامه ورد

نماد یا کاراکتر مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را در کلیپ بورد رایانه خود کپی کنید. سپس به Instagram.com بروید و مراحل فوق را دنبال کنید تا تنظیمات خود را در قسمت خاصی از بیوگرافی خود بچسبانید. ممکن است شما وسوسه شوید که به سادگی ازگوگل کاراکتر های خاصی را که می خواهید جستجو کنید ، و در بعضی مواقع ممکن است درست مانند مراحل بالا کار کند. اما بخاطر داشته باشید که همه کاراکتر های ویژه ای که از اینترنت کپی می کنید ، هنگام قرار دادن آنها در اینستاگرام “درست نمایش داده نمی شوند” – بعضی از آنها ممکن است بد شکل شوند یا به درستی نشان داده نشوند.

4- بدون حساب کاربری کاربران اینستاگرام را جستجو کنید.

به همان اندازه که شرکت اینستاگرام دوست دارد ببیند که برای خودتان یا شغل خود حساب کاربری ایجاد می کنید ، می توانید بدون ثبت نام و ایجاد حساب کاربری جستجو کنید که آیا واقعاً اینستاگرام برای کسب و کار شما مفید هست یا خیر.

دو روش برای جستجوی افراد در اینستاگرام بدون ورود به سیستم وجود دارد:

وارد کردن نام کاربری در انتهای آدرس اینستاگرام

اولین روش برای جستجوی کاربران بدون حساب کاربری ، استفاده از نام کاربری اینستاگرام است که از قبل می شناسید ، و افزودن آن به انتهای “www.instagram.com/”.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید نام کاربری اینستاگرام ما – که به سادگی “HubSpot” است را شروع کنید – می توانید موارد زیر را در نوار آدرس مرور گر خود وارد کنید: www.instagram.com/hubspot. این شما را به پروفایل اینستاگرام ما و همچنین نوار جستجوی در بالای صفحه می رساند:

hubspotقسمت سرچ اینستاگرام

پس از رسیدن به این صفحه ، می توانید از نوار جستجو در سمت چپ دکمه “ثبت نام” برای مرور کاربرانی که در حال حاضر روی سیستم عامل فعال هستند استفاده کنید.

اکانت های مختلف را درگوگل سرچ کنید

روشی کمی “خلاقانه تر” برای جستجوی کاربران بدون حساب شخصی در اینستاگرام ، جستجوی ساده نام آنها در جستجوی سایت Google است. این به معنای این است که به Google بگویید فقط در وب سایت مورد نظر خود (در این مورد ، Instagram) طبق این شرایط جستجو را شروع کند.

برای جستجوی سایت در یک کاربر ، یک جستجوی Google را باز کرده و موارد زیر را تایپ کنید:.” “site:instagram.com [name of user].

با نگه داشتن تمام متن قبل از براکت ها در نوار جستجو ، می توانید از این طریق نام افراد و مشاغل اکانت مورد نظر را پیدا کنید Google نتیجه هایی را تولید می کند که فقط در اینستاگرام وجود دارند. زیر آنچه در جستجوی سایت برای HubSpot است ، در زیر آمده است. همانطور که مشاهده می کنید ، گوگل نمایه اصلی ما ، پروفایل HubSpot Life با محوریت فرهنگ ما ، پست های اینستاگرامی را که شامل هشتگ #hubspot است ، و صفحه آکادمی HubSpot را پیدا کرده است.

سایت گوگول-search-hubspot-instagram

5- تمام پستهای را که دوست داشتید ببینید.

آیا تا به حال خواسته اید پست هایی را که دوست دارید ، همه را در یک جا ببینید؟ تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به نمایه شخصی خود بروید و روی دکمه “گزینه ها” کلیک کنید – نماد چرخ دنده در iPhone / iPad و سه نقطه در Android – سپس ، روی “Posts You Like Likes” کلیک کنید.

پست های که 've liked

برای انتخاب کردن هر یک از پست هایی که دوست دارید ، کافی است به پست بروید و نماد “قلب” را در زیر آن انتخاب کنید. نگران نباشید – به کاربر اطلاع داده نمی شود که شما پست را دوست داشتید.

6. اضافه کردن و مدیریت چندین حساب از یک دستگاه.

از نمایه خود ، روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید. برای یافتن این نماد در یک دستگاه Android ، ابتدا باید روی سه خط افقی در سمت راست بالای صفحه خود ضربه بزنید.

به قسمت پایین بروید و روی “افزودن حساب” ضربه بزنید.

حساب دیگر خود را با نام کاربری و رمز عبور اضافه کنید.

برای جابجایی بین هر دو پروفایل ، تصویر نمایه خود را در نوار پیمایش نگه دارید تا همه حساب های متصل شده  را مشاهده کنید. همچنین می توانید از طریق صفحه تنظیمات که قبلاً ذکر شد به حساب کاربر دیگر وارد شوید.

سویچ کردن اینستاگرام-to-business-profile

7. برنامه ها را از قبل تنظیم کنید.

اینستاگرام که یک اپلیکیشن موبایل است ، احتمالاً در حال عادی به عکس گرفتن و ارسال آنها در استوری اینستاگرام خود مشغول هستید. اما ، همچنین می توانید پست های خود را از طریق رایانه خود از قبل ارسال کنید.

این ویژگی در صورت داشتن یک حساب کاربری در اینستاگرام با یک ابزار برنامه ریزی رسانه های اجتماعی و همچنین HubSpot در دسترس است. اگر یک پیج تجاری دارید ، از طریق اینستاگرام خود به آن قسمت رفته و پیام هایی را برای اتصال آن به فیس بوک انتخاب کنید.

8. بیوگرافی اینستاگرام خود را بهینه کنید تا در برگه کاوش ظاهر شود.

دوستان ، خانواده و همکاران شما ممکن است اولین گروه از دنبال کنند گان اینستاگرام شما باشند ، اما افزایش مخاطبان شما بیشتر از افرادی که قبلاً شما را می شناسند طول می کشد. یکی از راه های مهم برای انجام این کار این است که نمایه خود را در صفحه کاوش اینستاگرام ظاهر کنید.

صفحه اکسپلور اینستاگرام

صفحه کاوش ، با استفاده از نماد ذره بین که در بالا نشان داده شده است ، قابل دسترسی است ، صفحه مروری است که کل محیط اینستاگرام را بر اساس موضوع و کلمه کلیدی مرتب می کند. این موارد شامل “تناسب اندام” ، “سبک زندگی” ، “علم” و موارد دیگر است.

جستجوی پست های شما با این کلمات می تواند محتوای شما را در معرض دید افرادی قرار دهد که در حال مرور این مباحث هستند ، اما می توانید برای تبلیغ پروفایل خود از آنها به نام و بیوگرافی اینستاگرام خود نیز استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر Jane Doeیک مشاور بازاریابی است ، ممکن است بخواهد با این که “Jane Doe” نام اینستاگرام خود را “Jane Doe Marketing” بگذارد. سپس ، در زندگی نامه خود ، می تواند تمام تخصص های خود مانند “سئو” ، “وبلاگ نویسی” ، “بازاریابی نامه الکترونیکی” و غیره را قرار دهد.

9. مجموعه ای از پست های ذخیره شده را ایجاد کنید.

در اینستاگرام علاوه بر اینکه می توانید تمام پست های مورد نظر خود را مشاهده کنید ، می توانید پست های خاصی را در مجموعه هایی که ایجاد می کنید ذخیره یا نشانک گذاری کنید.

با رفتن به نمایه خود و ضربه زدن روی نماد نشانک در منوی سمت راست بالای عکسهای خود شروع کنید.

انتخابbookmark icon copy

برگه “مجموعه ها” را انتخاب کرده و روی “ایجاد مجموعه” ضربه بزنید. در زیر ، من یکی از این موارد را برای پست های مرتبط با غذا ایجاد کردم که واقعاً مورد علاقه من است.

ذخیره
ذخیره2

آمار “انجام شده” است ، و می توانید عکسهای خود را به مجموعه خود اضافه کنید. برای انجام این کار ، روی نماد نشانک در زیر پستی که می خواهید اضافه کنید ضربه بزنید.

آواکادو

سپس با دنبال کردن مراحل قبلی به عکسهای ذخیره شده خود برگردید. عکسهایی را که ذخیره کرده اید خواهید دید – برای افزودن آنها به مجموعه خود ، مجموعه ای را که می خواهید به آن اضافه کنید انتخاب کنید و روی “افزودن به مجموعه” کلیک کنید. از آنجا می توانید هر یک از عکسهای ذخیره شده خود را مشاهده کنید.

10. برای تقویت استوری های اینستاگرام خود از "Type Mode" استفاده کنید.

Instagram Stories یکی از ویژگی های اینستاگرام است که به شما امکان می دهد عکسهای که دارای خط زمانی هستند را منتشر کنید که به طور جداگانه از نمایه شما نمایش داده می شوند و تنها 24 ساعت طول می کشد. این یک عملکرد عالی برای کمک به کاربران همفکر است که می توانند نمایه شما را در صفحه اصلی اینستاگرام خود پیدا کنند.

اما از آغاز آن ، استوری ها کاملاً خلاقانه شده اند و بیش از یک فیلتر زیبا برای جذب مخاطبان شما لازم است که بازدید استوری خود را بالا ببرید. گزینه “Type Mode” را وارد کنید ، گزینه ای شبیه به Snapchat است که به شما امکان می دهد که برای استوری های زیرنویس ایجاد کنید یا متن شخصی به متن اضافه کنید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است:

با کشیدن درست از فید اینستاگرام خود ، Stories Instagram را باز کنید. با این کار دوربین تلفن هوشمند شما راه اندازی می شود. سپس یک عکس یا فیلم بگیرید و همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، نماد “A” را در سمت راست بالای صفحه نمایش خود فشار دهید:

اینستاگرام-stories-text

این نماد “A” Type Mode را باز می کند ، جایی که شما باید پنج قلم را انتخاب کنید: Modern، Neon، typewriter، Strong و Classic. در اینجا چه نمونه ای از Story با قلم مدرن به نظر می رسد:

اینستاگرامtype-mode

11. ایجاد استوری های برجسته برای نمایش استوری بیش از یک روز.

مانند اسنپ چت ، پست های استوری شما فقط برای تماشای مخاطبان شما به مدت 24 ساعت قابل رویت هستند. اما گاهی اوقات ، شما استوری دارید که علاقه دارید که همیشه در دسترس مخاطبانتان قرار گیرد. اینجاست که Stories Highlights وارد می شود ، ویژگی اینستاگرام که به شما امکان می دهد استوری های خود را در همان فضای صفحه در نمایه خود ذخیره کنید. اگر تاکنون فکر کرده اید که دکمه “جدید” با نماد “+” در زیر تصویر نمایه شما چیست ، این را توضیح می دهد.

برای ایجاد یک Stories Highlights ، روی این گزینه جدید ضربه بزنید و هر تعداد استوری قبلی را در آلبوم خود انتخاب کنید:

اینستاگرام tricks stories highlights pictures

سپس ، یک عکس برای روی جلد و یک نام به آن اختصاص دهید تا به عنوان استوری اینستاگرام خود در صفحه نمایه خود نمایش داده شود. می توانید Stories Highlights را در هر زمان و با ضربه زدن و نگهداشتن این استوری را حذف کنید.

12. ارسال مطالب از سایر کاربران به استوری اینستاگرام خود.

اگرچه اینستاگرام استوری راهی عالی برای نمایش مطالب شما در صفحه اصلی دنبال کنندگان شماست ، اما ممکن است همیشه مطلب جدیدی را برای آن نداشته باشید. در این مواقع ، می توانید یک پست الهام بخش از شخص دیگری را از طریق Stories Instagram خود به اشتراک بگذارید.

پستی را که می خواهید در Stories Instagram خود به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و مطابق شکل زیر روی نماد هواپیمای کاغذی ضربه بزنید.

direct-message-hubspot-اینستاگرام

این نماد صفحه ای را باز می کند که به شما امکان می دهد این پست را برای دنبال کنندگان خاص ارسال کنید یا به Story خود اضافه کنید. مطابق شکل زیر بر روی گزینه دوم ضربه بزنید.

add-post-اینستاگرامstory

با استفاده از این گزینه ، پست به صورت خودکار به یک استوری اینستاگرام تبدیل می شود ، که می توانید طبق سلیقه شخصی  خود مانند هر استوری اینستاگرام ویرایش و طراحی را آغاز کنید.

13. بارگیری و مرور محتوای ویدیویی در IGTV.

IGTV یکی از بزرگترین ویژگی های جدید اینستاگرام تا به امروز است. این مخفف ، همانطور که ممکن است تصور کنید ، مخفف “Instagram TV” است و اساساً یک صفحه جست وجو فقط برای محتوای ویدیویی کاربران است. مزایای اصلی IGTV؟ شما می توانید فیلم ها را بیش از 60 ثانیه بار گذاری کنید ، و می توانید کانال خود را با یک سری ویدیو ایجاد کنید که می تواند از طریق سایر سیستم عامل های ویدیویی مانند YouTube پخش شود.

igtv-iconاینستاگرام

با ضربه زدن روی نماد نشان داده شده در بالا ، به IGTV بروید. امروز صفحه ای با موضوعات و فیلم های برخی از پرکارترین سازندگان ویدیو IGTV در سیستم عامل امروز شما ظاهر می شود. با مشاهده ویدئو های بیشتر ، مباحثی که در صفحه اصلی IGTV مشاهده می کنید ، متناسب با علایق شما شروع می شوند و محتویات بیشتری را در مورد علاقه ها ی شخصی به شما ارائه می دهند. و طبعاً همین مورد برای مخاطبان هدف شما نیز پیش می رود.

مطابق شکل زیر ، یک کانال IGTV با ضربه زدن روی نماد مدور در سمت راست صفحه خود ایجاد کنید.

igtv-settings اینستاگرام

با ایجاد کانال IGTV ، می توانید فیلم های خود را مستقیماً از دوربین گوشی هوشمند خود به کانال خود بار گذاری کنید.

14. پستهای را که دوستانتان اخیراً دوست داشتند یا درباره آنها اظهار نظر کرده اند ببینید.

وقتی به دنبال کشف افراد جدیدی برای دنبال کردن در اینستاگرام هستید ، هیچ چیزی مثل پرسیدن از دوستانتان نیست. یک روش سریع برای انجام این کار در واقع وجود دارد – با آنالیز و مشاهده پست ها و مطالب منتشر شده که لایک کرده اند. برای انجام این کار ، روی نماد قلب در پایین صفحه اصلی کلیک کنید – اولین چیزی که باید ظاهر شود لیستی از لایک هاو اظهار نظر در مورد عکس های شما است. برگه ای را در قسمت بالای صفحه انتخاب کنید که می گوید “در زیر” وجود دارد و می توانید فعالیت کاربرانی که دنبال می کنید را مشاهده کنید.

فالورهای اینستاگرام

15. بدون اینکه به طور تصادفی آنالیز کنید ، از طریق تصاویر جستجو کنید.

یادگیری نحوه علاقه به محتوایی خاص در اینستاگرام بسیار آسان است – در واقع ، آنقدر آسان است که افراد به طور اتفاقی این کار را انجام می دهند: هنگامی که آنالیز کاملی از عکس ها پیدا کردید در واقع به علاقه شخصی دنبال کنندگان خود دست یافته اید.

مسئله اصلی این است که خیلی سریع می توانید اشتباه کنید. بنابراین ، در اینجا یک تقلب سریع در اینستاگرام برای شما ذکر شده است: برای جستجوی عکس های دنبال کننده های خود بدون “لایک کردن” ، از طریق تنظیمات تلفن خود را روی حالت هواپیما قرار داده و از طریق فیدهای اینستاگرام حرکت کنید. بدون دسترسی به اینترنت ، حتی اگر به طور تصادفی روی آن لایک بزنید ، در واقع شما عملا کاری انجام نداده اید.

در حالت هواپیما ، تصاویر در وهله اول بار گذاری نمی شوند. برای بارگیری پست ها ابتدا باید به فید بروید ، سپس حالت هواپیما را روشن کنید ، سپس شروع به پیمایش کنید. وقتی به انتهای ردیف اول پست ها رسیدید و می خواهید پست های بیشتری را بارگیری کنید ، به سادگی حالت هواپیما را خاموش کنید ، اجازه دهید پست های بیشتری وارد شود و دوباره آن را روشن کنید.

16. پنهان کردن ، حذف یا غیرفعال کردن نظرات در مورد پست های خود.

ممکن است توییتر فرهنگ تفسیر بیشتری را به همراه داشته باشد ، اما اینستاگرام شما دامنه شماست – و کنترل این که چه کسی در پست شما چه چیزی را بگوید بسیار ساده تر است. این امر به ویژه در مورد مدیریت یک حساب تجاری مهم است.

برای فیلتر کردن نظرات توسط کلید واژه:

در برنامه Instagram ، به “گزینه ها” بروید و “نظرات” را انتخاب کنید. از اینجا ، می توانید بر روی “مخفی کردن نظرات نامناسب” کلیک کنید و حتی کلمات کلیدی خاصی را که می خواهید دراین قسمت وارد کنید.

17. سابقه جستجوی اینستاگرام خود را پاک کنید.

برای پاک کردن سابقه جستجوی اینستاگرام خود ، به نمایه خود بروید و روی دکمه “گزینه ها” (نماد چرخ دنده در iPhone / iPad و سه نقطه در Android) کلیک کنید. به پایین حرکت کرده و روی “پاک کردن سابقه جستجو” کلیک کنید. وقتی از شما خواسته شد ، روی “بله ، مطمئن هستم” کلیک کنید.

پاک کردنsearch history

18. فیلترها را مرتب کنید و آنهایی را که استفاده نمی کنید مخفی کنید.

اگر از اینستاگرام زیاد استفاده می کنید ، احتمال آن وجود دارد ، چند فیلتر مورد علاقه برای شما وجود داشته باشد ، و مابقی فیلتر ها را استفاده نکنید. برای آسانتر کردن ویرایش عکس های خود ، می توانید فیلترها را در پنجره ویرایش خود مرتب کنید و مواردی را که هرگز استفاده نمی کنید ، مخفی کنید. برای بار گذاری مجدد یا پنهان کردن فیلترها ، یک پست جدید اضافه کنید و ویرایش آن را شروع کنید. وقتی به صفحه فیلترها رسیدید ، به سمت راست گزینه های فیلترهای خود بروید و روی “مدیریت” کلیک کنید.

مدیریتFilters 1

برای ترتیب دلخواه فیلترها ، انگشت خود را به سمت پایین در سه خط خاکستری در سمت راست فیلتر مورد نظر قرار دهید و آن را بکشید تا تغییرات مورد نظر شما اعمال شود. برای مخفی کردن آنها ، علامت چک را در سمت راست انتخاب کنید.

مدیریتFilters 2

19. از اینستاگرام به عنوان ویرایشگر عکس استفاده کنید.

شاید شما عاشق فیلترها و قابلیت های ویرایش اینستاگرام باشید ، اما در حال حاضر یا هر زمان دیگری آماده ارسال عکس در حساب خود نیستید. برای استفاده از اینستاگرام به عنوان ویرایشگر عکس فقط ، تمام کاری که باید انجام دهید انتشار یک تصویر در حالی که تلفن شما در حالت هواپیما است.

ابتدا مطمئن شوید که “تنظیم عکس اصلی” را در تنظیمات اینستاگرام خود روشن کرده اید.

ذخیرهoriginal photos

بعد ، مراحل عادی ارسال عکس در اینستاگرام را دنبال کنید: عکس را بار گذاری کنید ، ویرایش کنید و “اشتراک گذاری” را فشار دهید. یک پیام خطا ظاهر می شود که با خطا مواجه شده است ، اما می توانید تصویر ویرایش شده را در گالری عکس تلفن خود پیدا کنید.

Upload خطاء

20. وارد کردن خط زیر قسمت bio.

هنگامی که متنی را در اینستاگرام می نویسید ، خواهید دید که صفحه کلید گزینه ای برای فشار دادن “Enter” یا “Return” به شما نمی دهد. در مورد مشخصات شما هم همینطور است. بنابراین چگونه افرادی می توانند خط را در زیر پست خود بار گذاری کنند؟

بدون کلید برگشت

به نظر می رسد تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلید “123” را در گوشه سمت چپ پایین صفحه کلید فشار دهید و کلید “Return” در پایین سمت راست ظاهر می شود.

کلید برگشت

21. عکس هایی را که برچسب خورده اند را مخفی کنید.

هنگامی که شخصی شما را در یک عکس یا ویدیو در اینستاگرام تگ می کند ، به طور خودکار در زیر “عکس های شما” به پروفایل شما اضافه می شود ، مگر اینکه تصمیم بگیرید عکس های برچسب را به صورت دستی اضافه کنید.

برای دیدن پست هایی که در آن تگ خورده اید ، به نمایه خود بروید و روی نماد شخص در زیر بیوگرافی خود کلیک کنید.

Tagged عکس ها

سپس ، برای مخفی کردن پستهایی که در آن تگ خورده اید از سایر کاربران ، روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و “مخفی کردن عکس” را انتخاب کنید. پستهایی را که می خواهید از نمایه خود حذف کنید انتخاب کنید و پس از اتمام کار ، روی “مخفی کردن عکس” در پایین صفحه خود ضربه بزنید. وقتی از شما خواسته شد ، روی “مخفی کردن نمایه” کلیک کنید.

پاک کردنtags

با این کار پست ها از اینستاگرام حذف نمی شوند ، اما آنها را از پروفایل شما حذف می کنند ، بنابراین شما و دیگران نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

22. تنظیمات خود را شخصی سازی کنید تا عکسهای دارای برچسب را قبل از نمایش در نمایه خود تأیید کنید.

همانطور که در مرحله قبل اشاره کردیم ، وقتی کسی عکس یا ویدئویی از شما را در اینستاگرام تگ می کند ، معمولاً به صورت خودکار به پروفایل شما اضافه می شود. اما می توانید تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید تا دستیابی به انتخاب عکس هایی که در آن تگ شده اید در نمایه خود به صورت دستی انتخاب کنید.

برای افزودن برچسب ها به صورت دستی ، همان مراحل بالا را دنبال کنید تا به عکس هایی که در آن تگ شده اید ، برسید و روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. روی “گزینه های برچسب زدن” کلیک کنید و “افزودن دستی” را انتخاب کنید.

به صورت دستیadd tags

23- پست ها خود را از مکان های متنوع قرار دهید.

یک کار جالب که می توانید در اینستاگرام انجام دهید دیدن عکس ها و فیلم ها از یک مکان خاص است یا در نزدیکی مکان فعلی شما گرفته شده است. وقتی قصد مسافرت به جایی دارید، این کار را انجام دهید ، یا می خواهم یک رستوران جدید را چک کنید و از عکسهای گرفته شده در نزدیکی آن محل مشاهده کنید.

برای جستجوی مکان خاص: روی نماد ذره بین در پایین صفحه اصلی خود کلیک کنید ، که شما را به صفحه جستجوی کلی می آورد. وقتی روی نوار جستجو در بالا کلیک کنید ، چهار زبانه ظاهر می شود. “مکانها” را انتخاب کنید و نام مکان را تایپ کنید. هنگامی که “جستجو” را فشار می دهید ، تمام پستهای برتر و اخیر که با آن مکان جغرافیایی در ارتباط بوده اند را به شما نشان می دهد.

Places جست و جوbar
مکانEast Cambridge

برای مشاهده پستها با یک geotag خاص: به عکسی که با آن مکان جغرافیایی مربوط شده است بروید و روی geotag کلیک کنید. تمام پستهای برتر و اخیر که با آن مکان جغرافیایی تگ شده اند را به شما نشان می دهد.

جست و جوgeotag-1

24. ترافیک را به یک وب سایت خارجی هدایت کنید.

یکی از بزرگترین دغدغه های که مردم با بازاریابی در اینستاگرام دارند این است که URL های قابل کلیک در هیچ جایی به جز جعبه تنها “وب سایت” در بیوگرافی شما مجاز نیست. اگر URL را در یک عکس قرار دهید ، به صورت متن ساده ظاهر می شود ، به این معنی که کاربران باید با زحمت کپی کردن URL را انجام دهند ، یک مرور گر وب را باز کنند ، آن را جایگذاری یا تایپ کنند.

نمونه آن را از مجله غذایی Bon Appétit در زیر مشاهده کنید. این زیرنویس عکس برای بازدید از پروفایل کاربر ، یک متن فراخوانی برای اقدام را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید روی پیوند مربوط به پست کلیک کنید.

Link in بیوگرافی

به علاوه ، اگر یک حساب کاربری معتبر در اینستاگرام دارید ، می توانید پیوندهایی به Story خود اضافه کنید.

25. با استفاده از ارسال های Shoppable ، محصولات اینستاگرام را بفروشید.

شاید از قبل بدانید که می توانید افراد را در پست های اینستاگرام خود برچسب گذاری کنید (یا بعد از آن) محتوای جدید ارسال کنید. اکنون می توانید محصولات را برچسب گذاری کنید – و بینندگان خود را به یک صفحه محصول هدایت کنید تا آنچه را دیدند خریداری کنند.

26. پست اینستاگرام خود را به Pinterest وصل کنید.

اینستاگرام به دلیل انتشار پست ها به حساب های اجتماعی دیگر ، با بسیاری از شبکه های اجتماعی (به جز فیس بوک ، که شرکت اصلی آن است) مشکل اساسی دارد.

در برنامه اینستاگرام ، روی یک پست کلیک کنید و آن را به طور کامل مشاهده کنید ، سپس به سه نقطه در سمت راست بالای تصویر کلیک کنید. برای پیوند تصویر به کلیپ بورد خود ، “کپی اشتراک URL” را انتخاب کنید.

اینستاگرامtricks copy share URL

برنامه Pinterest را باز کنید – یا آن را بارگیری کنید. برای این مرحله به آن احتیاج دارید – و به صفحه نمایه خود بروید. اگر آخرین نسخه Pinterest را بارگیری کرده اید ، ممکن است در صورت تمایل به تولید تصویر از کلیپ بورد خود ، به محض باز کردن برنامه از شما سؤال کند. در غیر اینصورت ، نماد “+” را در بالا سمت راست برای افزودن پین جدید انتخاب کنید ، و منوی گزینه هایی را مشاهده می کنید که می توانید “پیوند کپی شده” خود را به یک پین یا صفحه جدید در نمایه خود اضافه کنید.

27. آگهی های مربوطه را پیدا نمی کنید.

اینستاگرام سعی دارد تبلیغات را برای شما جالب و مرتبط نشان دهد. ممکن است تبلیغات را بر اساس افرادی که دنبال می کنید و چیزهایی که دوست دارید در اینستاگرام یا وب سایت های شخص دیگر و برنامه هایی که بازدید می کنید مشاهده کنید. اما اگر به این ترتیب که میبینید مناسب شما نیست ، می توانید به اینستاگرام اطلاع دهید و به آرامی الگوریتم خود را به آنچه دوست دارید و دوست ندارید آموزش دهید.

برای مخفی کردن تبلیغات در اینستاگرام ، روی سه نقطه در سمت راست پستی با عنوان “حمایت شده” کلیک کنید و “مخفی کردن ” را انتخاب کنید.

IG اسپانسرposts
IG مخفی کردنad

اصل مقاله را از اینجا می توانید مشاهده بفرماید، با تشکر که این مقاله را تا انتها دنبال کردید دوست عزیز.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *